Kontakti:


SIA «KOMEKS»
Brīvības ielā 155, Rīga
LV-1012, Latvija
Tālr. +371 67 339 536
E-mail: komeks@komeks.lv
 

Firmas KOMEKS Breeder klubs ir dibināts 1994. gadā.

Galvenā, mūsu kluba biedrus vienojošā, iezīme ir īpašā attieksme pret suņiem.

Suns nav vienkāršs mājdzīvnieks, bet pilnvērtīgs ģimenes loceklis un tāpēc ir pelnījis dzīvot pilnvērtīgi. Dzīves kvalitāte ir tieši saistīta ar to, cik pilnvērtīgu barību saņem dzīvnieks. Tāpēc viens no mūsu Breeder kluba pamatuzdevumiem ir nodrošināt suņus ar barību, kas ir tikpat kvalitatīva, kā pārējiem ģimenes locekļiem.

Lai mūsu kluba biedriem būtu vieglāk rūpēties par savu mīluli, mēs esam izstrādājuši speciālu Breeder programmu. Šīs programmas ietvaros, visiem biedriem bez izņēmuma, ir iespēja par īpašiem noteikumiem iegādāties superpremium klases profesionālo barību ACANA&ORIJEN. Šī barība nesatur sintētiskos konservantus, krāsas un piedevas. Izejvielas, no kurām gatavo šo barību, nesatur hormonus un nav ģenētiski modificētas. Šī sabalansētā barība nostiprinās jūsu mājdzīvnieka imūnsistēmu un uzturēs viņu labā formā neatkarīgi no vecuma un sugas.

Bez tam, mūsu Breeder klubs ar prieku palīdz dažādos pasākumos, kuros suņiem ir iespēja parādīt sevi no labās puses, bet jums-dalīties pieredzē un zināšanās ar citiem suņu īpašniekiem.

Šobrīd Breeder klubā ir apmēram 1300 aktīvo biedru, no tiem apmēram 50 suņu audzētavu īpašnieki. Par mūsu Breeder kluba biedru var kļūt jebkurš audzētavas vai suņa īpašnieks. Noslēdzot Breeder programmas līgumu, jūs varēsiet izmantot visas priekšrocības un bonusus, ko piedāvā mūsu kluba biedriem.