Kontakti:


SIA «KOMEKS»
Brīvības ielā 155, Rīga
LV-1012, Latvija
Tālr. +371 67 339 536
E-mail: komeks@komeks.lv
 

Kanādas kompānija Champion Petfoods jau 25 gadus ražo ekskluzīvu dzīvnieku barību, tai skaitā jaunas paaudzes barību ORIJEN. Kompānijas Champion Petfoods devīze „LABĀKĀ DZĪVNIEKU BARĪBA NO SVAIGIEM KANĀDAS PRODUKTIEM”, tas attiecas arī uz barību ORIJEN. Izgatavojot šo barību neizmanto lētas sastāvdaļas no nezināmiem piegādātājiem, tai skaitā lētus graudus vai nezināmas izcelsmes saldētus gaļas produktus.
Champion Petfoods izmanto vislabākās kvalitātes svaigus, tikai vietējās izcelsmes produktus, ko rūpnīcai katru dienu piegādā pārbaudīti piegādātāji.

Barība ORIJEN ir jauns virziens mājdzīvnieku barošanā-bioloģiski saderīgs. Bioloģiskās saderības pieeja ir vienkārša: tādu svaigu pārtikas produktu izmantošana, kurus suņi un kaķi dabā izmanto savam uzturam (pareizi sabalansētās attiecībās un daudzumā) un tādu sastāvdaļu kā maizes graudaugu izslēgšana, kas neatbilst to uzturam dabā. ORIJEN barībā ir augsts olbaltumvielu saturs, zems ogļhidrātu saturs un nav graudu.

Barībā iekļautas svaigas sastāvdaļas bioloģiski pareizā attiecībā: (70/30/0) 70% gaļa, 30% augļi un dārzeņi, 0% graudi. ORIJEN sniedz Jūsu suņiem un kaķiem optimālu barību, kas atbilst viņu dabiski paredzētajam uzturam