Kontakti:


SIA «KOMEKS»
Brīvības ielā 155, Rīga
LV-1012, Latvija
Tālr. +371 67 339 536
E-mail: komeks@komeks.lv
 

SIA „KOMEKS” un veikalu tīkls „ZooZone” (turpmāk tekstā „ZooZone”) apsveic un pateicās Jums par Jūsu izvēli pievienoties mūsu BREEDER programmai. BREEDER programma ir veidota, lai Jums būtu vieglāk un ērtāk rūpēties par savu mīluli. Mūsu suņi ir kā ģimenes locekļi, kas tā pat kā Jūs, ir pelnījuši labāko un kvalitatīvāko barību un kopšanu. Mūsu BREEDER programma ļaus Jums iegādāties suņu barības par labām cenām no sekojošajiem ražotājiem: ACANA, ORIJEN un ARION. Programmā var piedalīties jebkurš kluba vai audzētavas pārstāvis, ja ar klubu vai audzētavu un ZooZone ir noslēgts sadarbības līgums. Ar katru suņa īpašnieku tiek noslēgts atsevišķs BREEDER programmas līgums.

Sadarbības līgums.

ZooZone pienākumi.

  1. ZooZone apņemas nodrošināt Jūs ar izvēlēto barību, sniegt bezmaksas konsultācijas barošanas un kopšanas jautājumos un palīdzēt Jums izvēlēties vispiemērotāko barības veidu Jūsu mīlulim.
  2. Savlaicīgi ziņot par cenu izmaiņām, plānotajam akcijām un informatīvajiem pasākumiem, kā arī nodrošināt jaunāko un aktuālāko informāciju un www.komeks.lv un www.facebook.com/zoozone.latvija

Breeder programmas dalībnieka pienākumi.

  1. Ziņot par sava mīluļa sasniegumiem un panākumiem izstādēs, sacensībās un citos pasākumos.
  2. Popularizēt un rekomendēt Breeder programmu suņu izstādēs, sacensībās un citos pasākumos.
  3. Kuču īpašniekiem ziņot par gaidāmajiem metieniem.

Breeder programmas dalībnieka tiesības.

BREEDER programmas dalībnieks var iegādāties ACANA, ORIJEN un ARION barības Breeder iepakojumā, par speciālām cenām ZooZone veikalā Rīgā, Brīvības ielā 155, kā arī citviet Latvijā, vai pasūtīt barības piegādi mājās. Piegāde Rīgas robežās 3.00 eiro, citviet Latvijā pēc vienošanās. BREEDER programmas dalībnieks, kuram ir noslēgts sadarbības līgums, saņem līdz 25% atlaidi no mazumtirdzniecības cenas sausajai barībai un speciālu atlaidi no mazumtirdzniecības cenas pārejai veikala precei (aksesuāri, mantas, šampūni, būri, akvāriji u.c.).